Su depoları günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelmiş, üretim kapasitesini arttırmaya devam etmektedir. Gelişen sektör içerisinde üretim farklılıkları ve üretici sayısıda oldukça fazladır. Polietilen ve polyester su depoları üretimine 1984’den beri devam etmekte olan İzoplas, Türkiye’nin neresinde olursanız olun ürünleri tarafınıza en uygun fiyat ve değişmeyen kalite politikası ile ulaştırmaya devem ediyor.

Su Depoları

Su Depoları

Su Depoları

Polyester Su Depoları

Polyester su depolarında üretim kapasitesi 1000 litreden başlayarak 100.000 Litreye kadar yatay veya dikey olarak sağlanabilmektedir.

Polyester su depoları stokları sipariş aşamasında tarafınıza bildirilecektir. Stokta bulunmayan ürünler için üretim süresi 5 iş günü ile 20 iş günü arasında, depo hacmine göre değişebilmektedir.

Polyester Su Deposu Fiyatları

Polietilen Su Depoları

Bu kategori için dikey olarak üretim kapasitesi 50 litreden 25.000 litreye kadar sağlanabilmektedir. Yatay depolar için ise üretim kapasitesi 5000 litreye kadar yapılabilmektedir.

Polietilen su depolarında stok adetleri yüksek tutulmaktadır. İstanbul içi sevkiyatlar araçlarımızın doluluk durumuna göre gün içinde veya ertesi gün yapılabilmektedir.

Polietilen Su Deposu Fiyatları

Toprak Altı Su Depoları

Toprak altı su depoları fiberglas üretimi olup, baskıya karşı dayanımı yüksek olan ürünlerdir. Değişik ölçülerde 100.000 litreye kadar üretim kapasitesi olan toprak altı su depolarında son yıllarda üretim hacmi artış göstermektedir.

30 cmlik yer üstünden kot farkı ile yaz ve kış hava şartlarından etkilenmeyecek olan toprak altı su depoları, dalgıç pompa kullanımı veya hidrofor kullanımına uygun olarak üretilebilmektedir.

Fiberglas ürün yapısı sayesinde korozyona uğramayacak ve paslanmayacaktır.

Toprak Altı Su Deposu Fiyatları

Garanti Koşulları
  • Tüm ürünlerin mutlaka düz bir beton zemin üzerine yerleştirilmesi gerekmektedir.
  • Toprak altı su depoları için tarafınıza kazı ölçüleri ve kullanım koşulları ek bir dosya halinde gönderilecektir.
  • Ürün tesisat bağlantılarınızı dikkatli bir şekilde yapınız.
  • Ürünlerin üzerine kesici veya delici cisimler ile müdahale etmeyiniz.
  • Ürünlerin araç üzerinden indirilmesi sırasında dikkat ediniz.
  • Tesisat bağlantısı sırasında flex hortum kullanmaya özen gösteriniz.
  • Yatay veya dikey tüm depoların taban kısmının tamamen yer ile temas etmesine özen gösteriniz.